Delegiranje sudija

image_pdfimage_print

Zaostale utakmice Okružne lige

Delegiranje sudija 17.kolo

Radniöki - OFK 019
26.05.2019 17:30 č
Glavni sudija: Prvulović Strefan
Pomoćni sudija 1: Đorđević Dušan
Pomoćni sudija 2: Mitić Filip
Delegat: Praštalo Dragan
OFK Rtanj - Kosovo
26.05.2019 17.03č
Glavni sudija: Minić Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Filipović Žaklina
Pomoćni sudija 2: Stojković Ana
Delegat: Radisavljević Nikola
Omladinac - Ozren
26.05.2019 17:30 č
Glavni sudija: Vasiljković Mladen
Pomoćni sudija 1: Milosavljević Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Ilić Marko
Delegat: Veljković Darko
Bučje - OFK Knjaz
26.05.2019, 17:30 č
Sudija utakmice: Tošić Filip
Pomoćni sudija 1: Cvetković Mladen
Pomoćni sudija 2: Zlatković Đorđe
Delegat: Mihajlović Ninko
V.Jasikova - Osnić
25.05.2019 17.30 č
Sudija utakmice : Jocić Miloš
Pomoćni sudija 1: Urošević Miljan
Pomoćni sudija 2: Stojadinović Dušan
Delegat: Stojadinović Vladimir
Sloga - Midžor
26.05.2019 17.30 č
Sudija utakmice: Milojković Maja
Pomoćni sudija 1: Đorđević Anđela
Pomoćni sudija 2: Radojić Danica
Delegat: Ćirić Ivan
Trebič - Rudar V.Č.
26.05.2019 17.30 č
Sudija utakmice: Toroglanović Stefan
Pomoćni sudija 1: Milošević Miloš
Pomoćni sudija 2: Stefanović Nikola
Delegat: Golubović Miljan
OBAVEŠTENJE:

Obaveštaju se sudije da su dužni da sudijski izveštaj pošalju u roku od 48 sati od utakmice
i da taksu sa utakmice gde su naplatili troškove uplate na račun FSZO u istom roku.
Sudije su dužne da se nakon utakmice javljaju komesaru za suđenje Živić Igoru na br. tel.064/64-86-888
Delegati su dužni da nakon utakmice javljaju
komesaru za takmičenje Praštalo Draganu na br. tel.060/300-70-28
i salju ocene SMS porukom analizatoru Stamneković Bobanu na br. tel.060/02-27-497,svoje izveštaje sa utakmicena e- mail bobistamenkovic@gmail,com

Zaostale utakmice  Međuopštinske liga  

Šljivar - Borac
25.05.2019 17:30č
Glavni sudija: Đorđević Dušan
Pomoćni sudija 1: Filipović Milica
Pomoćni sudija 2: Polić Dušica
Delegat : Lukić Dragan
Lovac - Kastrum
25.05.2018 17:30č
Glavni sudija: Milošević Miloš
Pomoćni sudija 1: Stefanović Nikola
Pomoćni sudija 2: Lazarević Stevan
Delegat : Milojević Dragan

05.kolo Liga pionira i petlića

Orzren - Kablovi
26.05.2019 10.00 č
Glavni sudija: Milenović Milan
Delegat : Trifunović Zvonko