Поновни семинар судија и делегата Окружне лиге ФСЗО


Поновни семинар судија и делегата Окружне лиге ФСЗО оджаће се у петак 06.09.2019.године у Зајечару у просторијама ФСГЗ у ул.Драгослава Срејовића 4А са почетком од 17,00 ч.




Семинар судија и делегата Окружне лиге ФСЗО


Seminar sudija i delegata održaće se u petak 16.08.2019.godine u Zaječaru u prostorijama FSZO u ul. Dragoslava Srejovića 4A i Gradskom stadionu.

plan-i-program-seminara

Upitnik-za-delegate-FSZO

Upitnik-za-sudije-FSZO

Obrazac za lekarski pregled




Koнференција клубова Oкружне лиге ФСЗО


BERGER 15-16

POZIV KONFERENCIJA KLUBOVA OKRUZNE LIGE 2019-2020

UPITNIK




Измене и допуне ПФИ


Izmene pravila igre 2019- 20-converted




Škola za fudbalske trenere za C licencu


OBAVESTENJE SKOLA ZA C LICENCU




Ponovni seminar sudija i delegata Okružne lige FSZO


Ponovni seminar sudija i dlegata Okružne lige FSZO održače se u Zaječaru 09.04.2019 sa početkom od 17 časova u prostorijama FSZO




Adresar sudija i delegata Okružne lige


Adresar-sudija-i-delegata-2018-19




Kontakti rukovodioca Okružne lige FSZO


Komesar za takmičenje – Praštalo Dragan 060/3007028;

e – mail:izvestajokrug2019@gmail.com

Komesar za delegiranje sudija -Igor Živić 064/64-86-888

e- mail: ziva76igor@outlook.com

Analozator rada delegat – Boban Stamenković 060/022 -74 -97

e -mail: bobistamenkovic@gmail.com

Analizator rada sudija: Stefan Vojnić 063/824 – 92 55

e- mail:vojnic41@gmail.com




Kup FSZO i zaostala utakmica Okružne lige


Okružna liga:

OFK Rtanj – Malinik 10.03.2019 15.00 časova

Sudija utakmice: Prvulović Stefan

1.pomoćni sudija: Cvetković Mladen

2. pomoćni sudija: Milošević Miloš

Delegat: Zec Nikola

KUP FSZO:

Velika Jasikova – Kosovo 09.03.2019.   u 15.00.časova

Sudija utakmice: Milojković Maja

1.  pomoćni sudija: Tošić Filip

2.pomočni sudija: Radojić Danica

Delegat: Vučković Ivan

Radnički – Rudar. V.Č. 10.03.2019. u 15..00 časova

Sudija utakmice: Tošić Filip

1.pomoćni sudija: Zlatković Đorđe

2.pomoćni sudija:  Blagojević Marko

Delegat: Todosijev Saško

Graničar – OFK 019 10.03.2019. u 15.00 časova

Sudija utakmice: Đorđević Dušan

1.pomoćni sudija: Đorđević Anđela

1.pomoćni sudija: Mitić Filip

Delegat: Risitć Branislav

OFK Knjaz – Midzor 10.03.2019. u 15.00 časova

Sudija utakmice: Trandafilović Aleksandar

1.pomoćni sudija:Urošević Miljan

2.pomoćni sudija: Vasiljković Mladen

Delegat: Stojanović Slađan

Ozren – Trebič 13.03.2019 u 15.00 časova

Sudija utakmice: Petković Petar

1.pomoćni sudija:  Marinković Andrea

2.pomoćni sudija: Marković Nemanja

Delegat: Pavlović Darko

Malinik – BSK 13.03.2019 u 15.00 časova

Sudija utakmica: Čolaković Ivana

1.pomoćni sudija: Toroglanović Stefan

2. pomoćni sudija: Milošević Miloš

Delegat :Praštalo Dragan

Rtanj – Osnić

Sudija:

1.Pomoćni sudija:

2. Pomoćni sudija:

Delegat:




Konkurs za C licencu


KONKURS C LICENCA

POTVRDA IGRACKA KARIJERA

PRIJAVA ZA UPIS NA UEFA C LICENCU

SPORTSKA BIGRAFIJA