Category Archives: Uncategorized

image_pdfimage_print

КУП ФСЗО

Куп ФСЗО делегирање:

КАБЛОВИ Зајечар – ТИМОК 1919 Зајечар    1:1 ( 0: о) 3:5

18.08.2020.год. од 17,00 ч ( игралиште ФК Каблова)

Главни судија: Ивана Чолаковић

Помоћни судија 1: Стефан Војнић

Помоћни судија 2: Вељко Јеремић

Делегат: Игор Живић

МИЏОР  Кална – КЊАЗ Трговиште   1:4 (1:0)

19.08.2020.год. од 17,00 ч ( градски стадион у Књажевцу)

Главни судија: Младен Веселиновић

Помоћни судија 1: Милош Јоцић

Помоћни судија 2: Миљан Урошевић

Делегат: Драгиша Радосављевић

Семинар судија Окружне лиге ФСЗО

Семинар судија биће одржан 12.08.2020.године од 19,00ч.

Судије физичке норме полазу у својим местима и то:

Судије ССОС ФСГЗ на градском стадиону у Зајечару.

Судије ССОС ОФСК на градском стадиону у Књажевцу.

Судије ССОС ОФСС на стадион “Бата Ноле” у Сокобањи.

Судије ССОС ОФСБ на градском стадиону у Бољевцу.

Судије не плаћају котизацију за семинар.

Препорука је, да би се избегло окупљање у затвореном делу, судије су у обавези да дођу спремни ( обучени ) за физичке норме.

ОБАВЕШТЕЊЕ !!!

Све утакмице у такмичење које организује ФСЗО играће се без присуства публике

Поштујући Одлуку Владе Републике Србије о игрању свих утакмица на територији Републике Србије без присуства публике, а у циљу спречавања ширења COVID-19 вируса, обавештавају се сви учесници фудбалских утакмица о начину спровођења ове Одлуке:

-Све утакмице у свим лигама које се организују на територији ФСЗО играће се без присуства публике.

Поред играча и званичних службених лица клубова дозвољено је присуство још:

-максимално по 10 чланова делегација домаћег и гостујућег клуба

-максимално 5 редара

-максимално 8 сакупљача лопти

-акредитовани преставници медија (новинари, сниматељи) и то ван ограђеног дела терена за игру, без контакта са играчима и службених лицима.

Ова Одлука ступа на снагу даном објаве на званичном сајту ФСЗО и важиће до нове Одлуке Владе Републике Србије.

 

КУП ФСЗО

Куп ФСЗО делегирање:

КАБЛОВИ Зајечар – РАДАР В.Ч Грљан

05.08.2020.год. од 17,30 ч

Главни судија: Милош Митровић

Помоћни судија 1: Никола Томић

Помоћни судија 2: Никола Миковић

Делегат: Игор Живић

ТИМОК 1919 Зајечар – В.ЈАСИКОВА В.Јасикова

08.08.2020.год. од 17,30 ч

Главни судија: Маја Милојковић

Помоћни судија 1: Анђела Ђорђевић

Помоћни судија 2: Тара Недељковић

Делегат: Иван Ћирић

 БСК Боговина – РТАЊ 2016 Бољевац

08.08.2020.год. од 17,30 ч

Главни судија: Ивана Чолаковић

Помоћни судија 1: Стефан Тороглановић

Помоћни судија 2: Марио Тороглановић

Делегат:Никола Радисављевић

МИЏОР Кална –  ОМЛАДИНАЦ Грезна

08.08.2020.год. од 17,30 ч

Главни судија: Младен Васиљковић

Помоћни судија 1: Александар Милосављевић

Помоћни судија 2: Миљан Урошевић

Делегат: Драгиша Радосављевић

ХАЈДУК Рујевица – ТРЕБИЧ Сокобања

08.08.2020.год. од 17,30 ч

Главни судија: Александар Минић

Помоћни судија 1: Милош Јоцић

Помоћни судија 2: Јанко Цвејић

Делегат: Милан Гавриловић

019 Зајечар – КОСОВО Звездан

08.08.2020.год. од 17,30 ч

Главни судија: Никола Миковић

Помоћни судија 1: Илија Цветковић

Помоћни судија 2: Младен Цветковић

Делегат:

СЛОГА Минићево – КЊАЗ Трговиште

08.08.2020.год. од 17,30 ч

Главни судија: Александар Голубовић

Помоћни судија 1: Александар Трандафиловић

Помоћни судија 2: Јован Јонић

Делегат: Срђан Вучковић