Category Archives: Uncategorized

image_pdfimage_print

FINALE KUPA FSZO

FK”Timočanin” – FK”Mladost ” – Resnik ,

Knjaževac, Gradski stadion, 13.06.2019.godine u 17,30 časova

Sudija utakmice: Čolaković Ivana

Pomoćni sudija 1:Milojković Maja

Pomoćni sudija 2:Đorđević Anđela

4.sudija: Filipović Žaklina

Delegat: Živić Igor

Odluka takmičarskog organa

Kažnjava se FK” Velika Jasikova” odizimanjem 2(dva) boda zbog ponovljenog prekršaja iz  čl. 71 DP FSS zbog nastupa igrača pod automatskom suspenzijom zabranom igranja.

FK “Velika Jasikova” kažnjava se i novčanom kaznom u znosu od 5.000,00 dinara zbog prekršaja iz čl. 71 DP FSS igranja igrača igrča Meganović Strefana br.leg. 2772826 pod automatskom suspenzijom na utakmici 31. kola protiv FK” Graničar” iz Velikog Izvora.

Odluka takmičarskog organa

Kažnjava se OFK Knjaz oduzimanjem jednog boda zbog prekršaja iz čl.71 DP FSS zbog nastupa igrača pod automatskom suspenzijom zabrnom igranja.

OFK Knjaz kažnjava se i novčanom kaznom u iznosu od 3.000,00 dinarazbog prekršaja iz gore pomenutog člana DP FSS igranja igrača Ivana Milijića br.leg. 2753837 pod automatskom suspenzijom na utakmici 30. kola sa FK Bučje.

Kup FSZO

OFK 019 – Kablovi 23.05.2019(četvrtak) u 17.30

Sudija utakmice: Prvulović Stefan

Pomoćni sudija 1 :Jovanović Miloš

Pomoćni sudija 2: Božinović Dušan

Delegat: Pavlvoić Momčilo

KUP FSZO

FK”Kablovi” – FK”Šljivar” 15.05.2019 .godine u 17.00 časova

Sudija utakmice: Milojković Maja

Pomoćni sudija 1:Filipović Milica

Pomoćni sudija 2:Radojić Danica

Delegat: Stamenković Boban

FK”Rtanj” – FK” Malinik”

Sudija: Toroglanović Stefan

Pomoćni sudija 1: Milošević Miloš

Pomoćni sudija 2: Lazarević Stevan

Delegat: Radosavljević Nikola

Finale KUPA  OFS Knjaževac

FK”Midžor” – FK “Omladinac”

Sudija :

Pomoćni sudija 1:

Pomoćni sudija 2:

Delegat:Veljković Darko

KUP FSZO

Sreda 08.05.2019.godine u 17.00 časova

Malinik – Osnić

Sudija utakmice: Toroglanović Stefan

Pomoćni sudija 1: Milošević Miloš

Pomočni sudija 2: Lazarević Stevan

Delegat: Milojević Dragan

Timok – Radnički

Sudija utakmice: Jeremić Veljko

Pomoćni sudija 1: Prvulović Stefan

Pomočni sudija 2: Jovanović Miloš

Delegat:  Živić igor

Velika Jasikova – Kablovi

Sudija utakmice: Tomić Nikola

Pomoćni sudija 1: Božinović Dušan

Pomočni sudija 2: Stojadinović Dušan

Delegat: Stamenković Boban